O nas

AgroSzkoda.pl to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie odszkodowań dla osób prowadzących działalność rolniczą, wspierany przez wykwalifikowanych rzeczoznawców posiadających niezbędne uprawnienia w zakresie szacowania szkód budowlanych, rzeczowych oraz szkód wyrządzonych we wszelkiego typu uprawach.

Nasze działania skupiają się na szybkiej i kompleksowej analizie szkód wyrządzonych w majątku osób prowadzących gospodarstwa rolne. Dysponujemy zapleczem niezbędnym do tego, aby w sposób nie stanowiący żadnego obciążenia dla poszkodowanego, doprowadzić do zapłaty na jego rzecz należnej kwoty odszkodowania.

Na co dzień reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przed różnymi podmiotami. Dzięki naszym staraniom osoby poszkodowane mają szansę otrzymać odszkodowanie w należnej im kwocie od takich podmiotów jak:

  • Towarzystwa Ubezpieczeniowe
  • Koła łowieckie
  • Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska
  • Przedsiębiorstwa prowadzące działalność górniczą

Z pomocą naszej firmy nasi klienci odzyskali również szereg należności wynikających z umów z kontrahentami, które z wielu powodów nie były regulowane w wymaganych terminach.

Tylko doświadczeni rzeczoznawcy

Specjaliści wchodzący w skład naszego zespołu posiadają uprawnienia niezbędne do sporządzania rzetelnych kalkulacji szkód o charakterze majątkowym, które zostały wyrządzone w takich przedmiotach jak:

  • pojazdy
  • maszyny i urzędzenia rolnicze
  • budynki gospodarcze i mieszkalne
  • uprawy

Profesjonalnie sporządzona wycena szkody jest podstawą do skutecznego ubiegania się o dopłatę do odszkodowania.

Dlaczego my?

Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem, w skład którego wchodzą doświadczeni rzeczoznawcy oraz specjaliści w zakresie prawa dotyczącego odszkodowań

Zapewniamy naszym Klientom bezpłatną weryfikację każdej szkody

Gwarantujemy szybką dopłatę do uzyskanego odszkodowania w formie wskazanej przez klienta (gotówka, przelew)

W relacjach z klientami stosujemy jasne i przejrzyste zasady

Jesteśmy częścią spółki kapitałowej posiadającej odpowiednie zaplecze finansowe niezbędne do realizacji umów z klientami z zachowaniem szczególnej staranności o ich bezpieczeństwo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...