Szkody na budynkach

AgroSzkoda.pl to przede wszystkim zespół specjalistów w dziedzinie prawa dotyczącego odszkodowań, jak i specjalistów w dziedzinie wyceny szkód budowlanych. Dzięki wsparciu doświadczonych rzeczoznawców jesteśmy w stanie w sposób bardzo wnikliwy i dokładny wycenić szkodę powstałą zarówno na budynkach gospodarczych jak i mieszkalnych.

Profesjonalna wycena szkody budowlanej to doskonałe narzędzie w procesie odwoływania się od zaniżonego odszkodowania za szkody powstałe w wyniku pożarów, zalań, działania sił natury i wielu innych.

Dzięki takiej usłudze nasi Klienci nie muszą narażać się na dodatkowe koszty związane z wyceną oraz angażować się do długotrwałego i często kosztownego postępowania sądowego przeciwko ubezpieczycielowi.

W AgroSzkoda.pl zapewniamy wsparcie nie tylko w zakresie rzetelnej wyceny szkody, a co za tym idzie ustalenia nowego, wyższego odszkodowania za szkodę na budynkach, ale gwarantujemy również zastępstwo procesowe, bądź błyskawiczną dopłatę do odszkodowanie.

W tym zakresie często reprezentujemy Klientów, którzy mimo posiadania korzystnych polis spotkali się z zaniżonym odszkodowanie, bądź nawet z odmową ubezpieczyciela. W takiej sytuacji prowadzimy nie tylko postępowania, w ramach których odwołujemy się od decyzji wydanej przez towarzystwo ubezpieczeniowe, ale może zapewnić Klientowi szybką dopłatę do odszkodowania celem sprawnego usunięcia szkody.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...