Szybka dopłata do odszkodowania

W AgroSzkoda.pl za cel stawiamy sobie przede wszystkim satysfakcję naszych Klientów. Dlatego dajemy im do dyspozycji narzędzia w postaci bezpłatnej wyceny oraz analizy sprawy pod kątem możliwości uzyskania wyższego odszkodowania.

Ponadto ceniąc sobie czas i wysiłek naszych Klientów oferujemy im możliwość uzyskania błyskawicznej dopłaty do uzyskanego już odszkodowania. Takie rozwiązanie pozwala wielokrotnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze niezbędne do samodzielnego prowadzenia zawiłego postępowania sądowego przeciwko ubezpieczycielowi, kołu łowieckiemu, czy Dyrekcji Ochrony Środowiska.

W ramach tego rozwiązania Klient bezpośrednio po wycenie szkody może powierzyć nam dalsze prowadzenie sprawy, za co otrzyma bezpośrednią dopłatę do odszkodowania i nie będzie musiał brać udziału w dalszym postępowaniu likwidacyjnym, czy sądowym.

Jest to rozwiązanie o tyle wygodne i korzystne, że umożliwia poszkodowanemu szybkie otrzymanie stosownej rekompensaty, dzięki czemu może sprawnej usunąć powstałą szkodę i powrócić do spraw związanych z dalszą produkcją.

Oczywiście o sposobie załatwienia sprawy na każdym jej etapie decyduje Klient, toteż wszelkie działania są czynione po obustronnych konsultacjach i prowadzone z należytą dbałością o interes Klienta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...